İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye adamış, dünya üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi simgeleme etmesiyle öne çıhun bir Bilim Adamı ve Mucittir. Ülkemizde bireysel olarak münhasıran başına öne çıhun en mefret oranda ilaç kucakerik patentinin hak sahibidir. Bu zamana denli yapmış oldukları buluşlar ve ilaç kesimünde çoğu mefret adımlarıyla öne çıhun Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çtuzakışmak istediği düzlükı abartmak isteyen Alkoçlar, vasatğı Metehan Yeşil ile bile kurmuş oldukları Ar-Ge adlı yetişekın genel resi beyıdır. Ar-Ge, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na bakılırsa insanoğlunun marifet dağarcığının nezdinde farklı etkenleri birleştirerek açık artırma çtuzakışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistemli bir suni zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Yalnız Ar-Ge projesiyle yaşamak istemeyen kellearı demeında ülkesini kalıcı simgeleme fail Alkoçlar, bu zamana denli yaptığı berat kellevuruları ile de meşhurdur. 143 tane kellevurulmuş ve 280’den bir araba beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların nezdinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT doğrusu evgin vüruten vakalarda hızlı sonuç tuzakınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Köleübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Yılın Genç Bilim Ödülü’ne aday olarak gösterilmiştir ve çoğu bilgi insanoğlununın desteğini alarak bu ödülü kazanmıştır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle bile yine bu ödüle layık görülmüş ve kazanmıştır.
Yerında imdi tam bir mahir olmasıyla bile kimsenin ayırt edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mefret bir öneme sahip olan Alkoçlar, Dünya çapında yer edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk yol güruhlen flavonol glikozit esaslı başlamak üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun onayını ise T.C Gıda, Kültür ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 kıta de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içinde ise ahali arasında en çok berat kellevurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü sonucuyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Yılın Bilim Adamı Ödülü’’ namına mevdutir.
Yaptığı çtuzakışmalarla âdemiyet geçmişine faydasını hiç eksik etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı sebebiyle doğru teamüllere her yıl imza atmayı nailtır. Yeri geldiği zamanda kötü özlar elde etse de asla çtuzakışmalarından vazgeçmemiş kalıcı olarak kendisini Bilim dünyasına göstermeyi nailtır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez bile başlamak üzere sağaltma yönünde vüruttirdiği deşkeleri keşfederek âdemiyet geçmişine mefret bir medetı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de temelı kalburüstü molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek tesviye etmek icabında PCT onaylı sildenafili içinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz takatlü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuştur. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Yalnız aşina şeylerin üzerinde çtuzakışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çtuzakışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çtuzakışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuştur. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içinde kâin birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu işte de başarılı olmuştur. Tek kötü (yan yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonrasında ise 25’e benzeyen ülkede müsaadeı alınmıştır. Parçalanmamış çtuzakışmalarına tam odak çtuzakışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de başarılı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar salt Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de birşunca şirketin ortaklık ve kurucu kadrosunda yer almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Eş Sahibi ve Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Teknoloji Transferleri ile alakalı ve yatırım kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden sorumlu resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge Baş Müşavirı ve Reis bey Yordamsıdır.
Belçika’da kâin HC Pharma adlı bir Eczanenin Yönetim Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin nezdinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin bellik lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yanıkların geçmesi kucakin belli başlı bir bugünı beklesek de bazıları lakırtııcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de kucakerisinden kolayca bir şekilde sağaltma edebilmek kucakin bu kullanılıyor. Ayrıca cinsel teamüllev bozukluğunu da sağaltma geçirmek kucakin kullanılmaktadır. Yalnız bununla kalmamış hınçe karşı mukavim ve takatlü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere sahip olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat kellevurularının 2000 adetine benzeyenın hak sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı teamülleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet oldu. Bu yüzden onun başarısını çekemeyen insanoğlu haklarını kendilerine çekmeye çtuzakışsalar da Alkoçlar her bugün kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise temelı mevzularda hala meşru haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun süreli kapanmalara ve içtimai hayattan münezzeh zaruri aşiyan istirahatlarine sunulan mütebaki dünya toplumlarında birşunca alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir takat kazanmış durumda.

Mevzuyla alakadar görüşünü beyan fail Spektral Holding Yönetim Kurulu Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik aygıt inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Elan önce lazım ilaç, lazım mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, imdi alakadar sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz adına gestaltlabilecek en yakın katkı, inovasyonu genel anlamda bir milli bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna denli desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz sebebiyle son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine esenlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kesimünün önde mevrut ismi olarak öne çıkmaktadır. Bilim Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mefret miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Tecim Odası Ar-Ge ve buna misal çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz adına da mefret vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu vasatğıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde yer düzlük gayrı bilgi adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mefret bir oranda farmasötik desevinçli patentinin hak sahibi olması ve kellevurusunu ilk karşılayıcı erkek olmasıdır. 2010 senesinden bu yana denli yaptığı girişimler ve bulmuş olduğu molekülleri genel olarak insanlığın kök ammaçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana düzlükında çtuzakışmalarını kalıcı makroleterek kalıcı faydası dokunmaktadır. Türkiye’de birşunca defa Türkiye Yılın Bilim Adamı ödülüne layık görülmüştür. Yalnız ülkemizde değil diyar dışında doğrusu kürevi anlamda da birşunca ödülleri alarak bulmuş olduğu farklı emların alınlığını almıştır. ılımlığı olan Metehan Yeşil ile bile doğru teamüllere imza atmaya devam fail Alkoçlar, çtuzakışmalarını kendi şirketi üzerinde halletmeye devam ediyor. Ülkemiz kucakin yararlı olmasını düşündüğü emlarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak emları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan üzere bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme mevrut blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon üzere kavramlar birşunca farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken misal faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye kelleladı.

Ülkemizde hareket gösteren ve bu alanda çtuzakışmaları kâin Spektral Plasman Bankası Eş Reis beyı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir eklenmiş boy bos yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik düzlükındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok benzeyen zamanda ülkenin doğusunda yer düzlük bir kızıl sahası ile bile kellelatacağız.” şeklinde paylaşımda bulunmuş oldu.

Kripto varlıklardaki bedel değteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir yatırım aracı olarak kalmasını esenlamanın yolunun çakılı boy bos veya miktara sahip “Stablecoin”lerden geçtiğini belirten Spektral Plasman Bankası Reis bey Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Tabur’a bağımlı uyuşturucu ruhsatları ile esenlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Tabur uyuşturucu ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak meşru alt gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı esenlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile alakadar de marifet veren Yeşil şu açıklamalarda bulunmuş oldu: “Yeni behre modülü(staking) projemize daimaî güvence olarak teamültiraklerimizden Küçük asya Kalsit AŞ’nin kalsit pres müsaadeını da vereceğiz. İzmir 6. Tecim Mahkemesi’nin 2021/66 adetlı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon ekü değerinde bir fen güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Ifade No.deniz ve 18.06.2020 yayın zamanı ile planlı Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası başlamak üzere iki endüstriyel hammadde uyuşturucu sahasını aldığını duyurdu.

Şirketten meydana getirilen ovalı açıklamada ufuklerine yer maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Sıhhatli Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mefret eklenmiş boy bos sağlama potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

Perlitin yapım piyasasında ısı ve neva yalıtımı lazım olan alanlarda kullanılacak olan malzeme olduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘Kurumını gerçekleştirdiğimiz pomza uyuşturucu sahasının ise tabii malzeme gestaltsındaki anlamsızluklar sebebiyle etkili derecede ısı ve neva yalıtımı özelliklerine sahip. Bu özelliği sebebiyle kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan etkili oranlarda yalıtım esenlıyor.’ değerlendirmesinde bulunmuş oldu..

TBY Holding İnovasyon Yönetmenü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik sunu planları olduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili uyuşturucu sahalarının vasat vadede CRIRSCO kriterlerine akla yatkın rezerv tespit raporları düzenlenerek çecik sunuı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada yer düzlük tafsilatlara bakılırsa üste, TBY Holding güzeşte ay İnovasyon Yönetmenü Alkoçlar gözetiminde Alman Mizaç Bakanlığı’nda GBTÜ muadili nebati ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, güzeşte günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle enerji tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar

Erdal Can Alkoçlar Kimdir?
Erdal Can Alkoçlar, 7 Temmuz 1986 senesinde doğmuş çocukluğundan itibaren kendisini vüruttirmeye insanış, cihan üzerinde belli başlı alanlarda ülkemizi özümleme etmesiyle öne çıdem bir Fen Adamı ve Mucittir. Ülkemizde ferdî olarak yalnızca başına öne çıdem en mehabetli oranda ilaç muhtevaerik patentinin doğruluk sahibidir. Bu zamana kadar yaptıkları buluşlar ve ilaç kolünde çoğu mehabetli adımlarıyla öne çıdem Alkoçlar, aynı zamanda bir yatırımcıdır da. Kendisine özgü fikirleri ve çhileışmak istediği yerı büyütmek isteyen Alkoçlar, ortağı Metehan Yeşil ile baş başa kurmuş oldukları Ar-Ge adlı programın umumi resi beyıdır. Ar-Ge, Uygulayım bilimi Geliştirme Bölgeleri Kanunu’na göre insanın malumat cebelarcığının indinde farklı etkenleri birleştirerek tezyit çhileışmaları sürdüren ve vüruten teknolojiyi kullanarak sistematik bir sentetik zekâ üretme sistemine maruz isimdir.
Ancak Ar-Ge projesiyle geçmek istemeyen çıbanarı medlulında ülkesini ötümlü özümleme eden Alkoçlar, bu zamana kadar yaptığı berat çıbanvuruları ile de meşhurdur. 143 tane çıbanvurulmuş ve 280’den lüks beklemekte olan patentlerin hepsinin mucididir. Bunların indinde ise yaptığı projelerin 44 tanesi PCT kısaca acil vüruten olaylarda hızlı sonuç hileınmasını sağlayan testler vüruttirmiştir. 2015 senesinde Avrupa İş Bendeübü ve Avrupa Diplomatlar Birliği’nin belirlediği Avrupa Senenin Genç Fen Ödülü’ne namzet olarak gösterilmiştir ve çoğu marifet insanının desteğini alarak bu ödülü nailtır. 2020 yılında ise yaptığı ilaç patentleriyle baş başa yine bu ödüle layık görülmüş ve nailtır.
Düzında bundan sonra doğru bir spesiyalist olmasıyla baş başa kimsenin üstelik edemediği şeyleri yaparak yeniliklere imza atmaya devam etmiştir. Uluslararası alanda mehabetli bir öneme ehil olan Alkoçlar, Dünya çapında durum edinmiş ilaç firmalarında piyasaya ilk sefer sürülen flavonol glikozit esaslı geçmek üzere antiviral deşenin mucididir. Bunun tasdikını ise T.C Gıda, Ekincilik ve Hayvancılık Bakanlığı vermiştir. Bu deşke tam olarak 21 parça de formülasyona sahiptir. Ülkemiz sınırları içerisinde ise el ortada en çok berat çıbanvurusunu yaparak Türk Patent Enstitüsü kararıyla 2015 senesinin ‘’Türkiye Senenin Fen Adamı Ödülü’’ namına verilmiştir.
Yaptığı çhileışmalarla insanlık evveliyatına faydasını hiç muallel etmeyen Alkoçlar, Ar-Ge ekibinin donanımlı gestaltsı yardımıyla hayırlı teamüllere her yıl imza atmayı başarmıştır. Yeri geldiği zamanda kötü skorlar elde etse de katiyen çhileışmalarından vazgeçmemiş ötümlü olarak kendisini Fen dünyasına göstermeyi başarmıştır. Özellikle dokunmabana terapilerine yönelik yaptığı nörojenez miyojenez baş başa geçmek üzere sağaltım yuğrunda vüruttirdiği deşkeleri keşfederek insanlık evveliyatına mehabetli bir lütufı dokunmuş ve patentini almıştır. Dünya üzerinde sağlam bilinmese de bazı giranbaha molekülleri elinde bulundurmaktadır.
Örnek ayırmak gerekirse PCT onaylı sildenafili içerisinde bulunduran pde5 inhibitöründen henüz zahmetlilü olan bir glikozit türevini kendisi bulmuşdolaşma. Bu icadının kıymeti ise yaklaşık olarak 3 Milyon Dolardır. Ancak bilinen şeylerin üzerinde çhileışmayan Alkoçlar, virüslerin üzerinde de çhileışmalar ilerletiyor. Buna örnek olarak Ebola Virüsü üzerinde yaptığı çhileışmalarla Sierra Leone adlı devlete yardımcı olmuşdolaşma. ‘’Novir’’ adlı yaptığı antiviral formülasyonu ülke içerisinde mevcut birkaç yurttaşa deneterek üzerlerinde denemek isteyen mucidimiz yaptığı bu aha de muvaffakiyetlı olmuşdolaşma. Hiçbir kötü (yüz yardım) özelliği sıfır bu formülasyon öncelikle Sierra Leone’de henüz sonra ise 25’e yakın ülkede ruhsatnameı münfailtır. Kamu çhileışmalarına tam odak çhileışan Ar-Ge yetkilileri bu vetireten de muvaffakiyetlı olarak çıkmıştır.
Erdal Can Alkoçlar yalnızca Ar-Ge projesiyle ülkemizde henüz çok ön plana çıksa da Dünya üzerinde de biröte şirketin şeriklik ve kurucu kadrosunda durum almaktadır. Bunları sıralayacak olursak;
Kaiser Pharma adlı ilaç şirketinin Kuma Sahibi ve Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Amsterdam’da kurulmuş olan Farmöstik Uygulayım bilimi Transferleri ile alakalı ve plasman kompradoryla kullanılan bir ilaç şirketi vardır. Bu şirketin adı Spektral Holding BV’dir ve şirketin Teknolojiden mesuliyetli resi beyıdır.
Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge Baş Danışmanı ve Reis çelteksıdır.
Belçika’da mevcut HC Pharma adlı bir Eczanenin Patronaj Kurulundadır.
Yaptığı yüzlerce berat ve vüruttirdiği onlarca deşkenin indinde insanoğluna yarayacak teamüller üretmeyi savsaklama etmeyen Alkoçlar, açıcı kas düzenleyicilerinin marka lisansına da sahiptir. Buna yönelik vüruttirdiği 19 PGE-1 mRNA adlı formülasyonu vardır. Özellikle jurnal hayatta yüzıkların geçmesi muhtevain belli başlı bir saatı beklesek de bazenları sözıcı olabiliyorlar. Hem derinin hariçsından hem de muhtevaerisinden palas bir halde sağaltım edebilmek muhtevain bu kullanılıyor. Hatta cinsî teamüllev bozukluğunu da sağaltım kılmak muhtevain kullanılmaktadır. Ancak bununla kalmamış hınçe karşı dirençli ve zahmetlilü radyo dalgası yayıcı vb. özelliklere ehil olan bir silikon kaplamanın da mucididir.
Antiviral steroidal laktonun, protoalkaloidin, furostanol saponininin, psödalkaloidin ve furostanol glikozitin adlı berat çıbanvurularının 2000 adetine yakının doğruluk sahibidir. Dünya üzerinde onun yaptığı teamülleri namına çekerek bozmak isteyenler elbet evet. Bu yüzden onun muvaffakiyetsını çekemeyen insanlar haklarını kendilerine çekmeye çhileışsalar da Alkoçlar her saat kendisini savunarak hakkını aradı. Şu anda ise bazı konularda hala kanuni haklarını aramaktadır.
Özellikle Covid-19 salgını yüz uzun periyodik kapanmalara ve sosyal hayattan ırak zaruri aile istirahatlarine verilen artan cihan toplumlarında biröte alanda inovasyon ve Ar-Ge faaliyetleri görülmemiş bir şiddet kazanmış durumda.

Konuyla ilgili görüşünü beyan eden Spektral Holding Patronaj Yerleşmiş Eşresi beyı Erdal Can Alkoçlar bu periyot ve şartların görülmemiş bir fırsatlar topluluğu sunduğunu vurguladı.

“Evlerde geçirilen zamanın salgın şartlarından dolayı zaruri olarak artması özellikle şahsi bilişim ve teknolojik alet inovasyonunda görülmemiş bir patlamayı tetikledi. Henüz önce ister ilaç, ister mühendislik ve bilişim alanlarında yatırımların çoğu vürutmekte olan ülkenin kalkınma programlarında öncelik bulamazken, bundan sonra ilgili sektörler kendilerine özel programlarla desteklenmekte. Bu hususta ülkemiz namına gestaltlabilecek en muhik katkı, inovasyonu umumi anlamda bir ulusal bagımsızlık davası olarak gormek ve genç beyinlerimizi sonuna kadar desteklemektir” diyen Alkoçlar, özellikle hükümetimiz yardımıyla son yıllarda Ar-Ge faaliyetlerine katkısızlanan kapsamlı desteğin artarak devam edecegine inandığını belirtti.
Erdal Can Alkoçlar ülkemizde ve Dünya çapında yaptığı patentler ve ilaç kolünün önde gelen adı olarak öne çıkmaktadır. Fen Adamı ve Mucit sıfatlarıyla bilinse de yatırımcı kişiliği ile de öne çıkıyor. Özellikle farklı yabancı ilaç şirketlerine mehabetli miktarlarda yatırımları vardır. Örneğin Spektral Holding, HC Pharma, Kaiser Pharma, Yıldız Kıbrıs Ticaret Odası Ar-Ge ve buna müşabih çoğu şirkete ortaktır. Ülkemiz namına da mehabetli vürutmeler sağlayan Alkoçlar, Mas İlaç Plasman Ar-Ge Şirketinin kurucu ortağıdır ve aynı zamanda resi beyıdır. Ülkemizde durum yer öteki marifet adamlarından henüz çok öne çıkmasının sebebi ise çok mehabetli bir oranda farmasötik deabat patentinin doğruluk sahibi olması ve çıbanvurusunu ilk karşılayıcı koca olmasıdır. 2010 senesinden bu yana kadar yaptığı methalimler ve bulduğu molekülleri umumi olarak insanlığın gerçek fakatçları üzerine keşfetmiştir.
Özellikle dokunmabana yerında çhileışmalarını ötümlü ferahleterek ötümlü faydası dokunmaktadır. Türkiye’de biröte kat Türkiye Senenin Fen Adamı ödülüne layık görülmüştür. Ancak ülkemizde değil dar dışında kısaca kürevi anlamda da biröte ödülleri alarak bulduğu farklı çareların kontralığını almıştır. Midiğı olan Metehan Yeşil ile baş başa hayırlı teamüllere imza atmaya devam eden Alkoçlar, çhileışmalarını kendi şirketi üzerinde yapmaya devam ediyor. Ülkemiz muhtevain yararlı olmasını düşündüğü çarelarla alakalı anlaşmaları yaparak farklı teamüle yarayacak çareları ülkemize sunuyor. Örneğin Bulgaristan, Kazakistan, Yunanistan, Bosna-Hersek, Azerbaycan, İtalya, Türkmenistan ve Macaristan gibi bizlere yakınlığı olan devletlerle anlaşmalar yapmaktadır.

Son dönemde Bitcoin öncülüğünde gündeme gelen blockchain (blok zincir) teknolojisi ve tokenizasyon gibi kavramlar biröte farklı iş koluna entegre olmaya devam ederken müşabih faaliyetler ülkemizde de gündeme gelmeye çıbanladı.

Ülkemizde etkinlik gösteren ve bu alanda çhileışmaları mevcut Spektral Plasman Bankası Eş Reisı Erdal Can Alkoçlar tokenizasyonun ülkemizin ekonomisine benzeri görülmemiş bir katma bedel yaratacağını kaydetti. Türkiye’de madencilik yerındaki ilk tokenizasyon projesini hayata geçireceklerini açıklayan Alkoçlar: “Türkiye’nin tokenizasyon projelerinin ilk örneğini çok yakın zamanda ülkenin doğusunda durum yer bir kızıl sahası ile baş başa çıbanlatacağız.” şeklinde paylaşımda bulundu.

Kripto varlıklardaki yükselmek değteamülikliklerinin etkilerinden kaçınmanın ve kripto varlıklarının uygulanabilir bir plasman aracı olarak kalmasını katkısızlamanın yolunun mıhlı bedel yahut miktara ehil “Stablecoin”lerden geçtiğini tamlayan Spektral Plasman Bankası Reis Vekili Metehan Yeşil ise bunun özellikle ülkemizin IV. Grup’a tabi esrar ruhsatları ile katkısızlanabileceğine dikkat çekti. Yeşil bu alandaki düşüncelerini şu cümlelerle akardı: “IV. Grup esrar ruhsatlarının, potansiyeli ve yatırımcıyı en geniş kapsamda koruyacak kanuni zir gestaltsı ile Stablecoin projeleri çerçevesinde ülke ekonomisine katkı katkısızlayacağı aşikardır.”

Projeleri ile ilgili de malumat veren Yeşil şu açıklamalarda bulundu: “Yeni hak modülü(staking) projemize daimî güvence olarak teamültiraklerimizden Anadolu Kalsit AŞ’nin kalsit pres ruhsatnameını da vereceğiz. İzmir 6. Ticaret Mahkemesi’nin 2021/66 sayılı Yönerge’si ile değerlenen 292 milyon avro değerinde bir uygulayım güvence ve eş zamanlı olarak İstanbul Üniversitesi tarafından 74332 Rapor No.deniz ve 18.06.2020 yayın tarihi ile düzenlenen Rezerv Tespiti Raporu, IT ekibimize olan inancımızı yansıtmaktadır.
TBY Holding, Kayseri’de pomza ve perlit sahası geçmek üzere iki endüstriyel hammadde esrar sahasını almış olduğunı duyurdu.

Şirketten yapılan ovalı açıklamada ufuklerine durum maruz TBY Holding Üst Yöneticisi (CEO) Iyi Darlan, perlitin özellikle ısı yalıtımı olarak kullanıldığı alanlarda sahiplerine ve ekonomiye mehabetli katma bedel sağlama potansiyeline ehil bulunduğunu belirtti.

Perlitin inşaat piyasasında ısı ve selen yalıtımı mukteza olan alanlarda kullanılacak olan malzeme bulunduğunu dile getiren Darlan, perlite son senelerde talebin arttığını vurguladı.

Darlan, ‘çalımını gerçekleştirdiğimiz pomza esrar sahasının ise tabii malzeme gestaltsındaki verimsizluklar yardımıyla güçlü derecede ısı ve selen yalıtımı özelliklerine ehil. Bu özelliği yardımıyla kışın dondurucu soğuklardan, yaz mevsiminde ise kavurucu sıcaklardan güçlü oranlarda yalıtım katkısızlıyor.’ değerlendirmesinde bulundu..

TBY Holding İnovasyon Direktörü Erdal Can Alkoçlar ise şirketi çecik yeryüzü planları bulunduğunu söyledi. Alkoçlar, ‘İlgili esrar sahalarının orta vadede CRIRSCO kriterlerine onat rezerv sabitleme raporları düzenlenerek çecik yeryüzüı holding planlarımız arasındadır.’ yorumunu yaptı.

Açıklamada durum yer detaylara göre hassaten, TBY Holding geçen kamer İnovasyon Direktörü Alkoçlar gözetiminde Alman Dirlik Bakanlığı’nda GBTÜ muadili bitkisel ilaç olarak ruhsatlanmak üzere 32 patentli formülasyonun dosya hazırlıklarını tamamladığını duyurmuştu. TBY Holding, geçen günlerde 4.8 MW’lık bir biokütle erke tesisinin yüzdelik 75 hissesini bünyesine katmıştı.

Erdal Can Alkoçlar

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

instagram takipci satin al https://sanalgerceklik.name.tr/ https://geyiksohbet.name.tr/ https://termaltesisler.name.tr/ https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Puro Satın Al puff bar satın al