İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir tesistur. Organizasyon, pediatri uzmanlarının global çapta çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında ortaklık yapmasını ammaçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının vürutmesine ve çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme geçirmek muhtevain çdüzenışır. Organizasyon, çocuk sağlığı konularında mütehassıslık, bilimsel sondaj ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme etmektedir. Organizasyon, çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim muhtevain vacip olan ortamların yaratılması konularında çdüzenışmalar yapmaktadır. Mehabetli başarıya imza atan iki Türk Ata – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu zaman Kafakanlığını, Lütuf Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Duraksızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında global ortaklık ortamında olmasını ammaçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir dirim sürdüklerini isteklendirme geçirmek ve çocuk sağlığının vürutmesine yardımda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının mütehassıslık, bilimsel sondaj ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve kürevi çapta ortaklık yapmasına isteklendirme geçirmek muhtevain çdüzenışır. Organizasyon, çocuk sağlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularını kovuşturulma değer. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir dirim muhtevain vacip olan ortamların yaratılması konularında da çdüzenışmalar yapmaktadır. Son devrin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada koskocaman alkış mecmuıştır. Sonuç olarak Organizasyon, çocukların sağlıklı ve adil bir dirim muhtevain vacip olan fiziksel, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer ve bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının ortaklık yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerini isteklendirme değer. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir dirim sürmelerini isteklendirme etmeyi ammaçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri düzındaki uzmanların ve açıklıkştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve hastalıkları konularında bili paylaşmasını isteklendirme değer. Organizasyon, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya dönüştürmelerine yardımcı olabilir.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı konularında global bir görüş birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk hastalıklarının tedavisi mevzularındaki en yerinde icraatı belirler. Organizasyon, çocuk sağlığı konularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Organizasyon, farklı Uluslararası Kurumlar ile ortaklık yaparak çocukların gelecekleri muhtevain çdüzenışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Yönetmenü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde mezhepmeler yaparak çocukların elan yerinde bir ileri ortamında evetşamaları muhtevain projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir dirim muhtevain vacip olan ortamlar konularında çdüzenışır. Organizasyon, çocukların sağlıklı olarak evetşayacakları fiziksel, birey ve sosyal ortamların yaratılmasını isteklendirme değer. Bu konulara ilgili politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında ortaklık yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturulma etmelerine imkân teşhisyan bir tesistur.

İlk yorum yapan siz olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

https://sanalgerceklik.name.tr/ https://geyiksohbet.name.tr/ https://termaltesisler.name.tr/ https://sinopotobusbiletleri.name.tr/ https://gaziantepwebtasarimseo.name.tr/ Seo Fiyatları Heets Sigara Fiyat
Steroid Satın Al Steroid Sipariş Fantezi İç Giyim Hacklink
takipçi satın al https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al puff bar satın al